Košieľky a podprsenky


Krátke tielko (2 ks)

Krátke tielko (2 ks)

Ideálne na šport, v skvelých farbách, dvojdielne balenie, ponúkame k nim pasujúce nohavičky. modrá..Podprsenka (2 ks) bio bavlna

Podprsenka (2 ks) bio bavlna

Pekná podprsenka v dvojbalení s dvojvrstvovými košíkmi, prestaviteľné ramienka. Spodná gumička sa postará o stabilitu. Pekná potlač a k tomu pekné nohavičky alebo panty. Príjemný materiál aj vďaka bio bavlne. šedá..Podprsenka (3 ks v balení)

Podprsenka (3 ks v balení)

Tri športové podprsenky, 1x pekná potlačená, 2x jednofarebná s kontrastne farebným lemovaním, vzadu s prstencovým spracovaním. Elastická gumička s nápisom. K tomu sa hodiace nohavičky možno doobjednať. šedá..Podprsenka (3 ks)

Podprsenka (3 ks)

Podprsenka pre dievčatá s malým riasením na prednej strane a úzkymi ramienkami v praktickom 3-dielnom balení v 3 rôznych farbách. Dobré prispôsobie a osvedčená kvalita zaručujú najlepší komfort na nosenie. modrá..Podprsenka s korzetom

Podprsenka s korzetom

Podprsenky so športovým, kontrastne sfarbeným lemovaním v praktickom dvojdielnom balení. Podprsenky z výnimočne mäkkého a elastického materiálu. Ideálne na šport a na nosenie pod oblečenie. V peknej farebnej kombinácii, k nich nájdete aj pasujúce nohavičky online...Podprsenka s korzetom (3 ks v balení)

Podprsenka s korzetom (3 ks v balení)

Veľmi coolové trojdielne balenie podprseniek s korzetom. So športovým spracovaním na chrbte, v troch rôznych prevedeniach, 2x vpredu s potlačou. S elastickou gumičkou pod prsiami pre lepšie spevnenie. šedá..Podprsenkový top (2 ks)

Podprsenkový top (2 ks)

Podprsenkové topy so športovým strihom na chrbte, v melírovaných farbách, elastická pás pod prsiami pre dobrý pocit pri nosení. V ponuke máme taktiež pasujúce bokové nohavičky. ružová..Podprsenkový top (3 ks)

Podprsenkový top (3 ks)

Ideálny na šport! V skvelých jednofarebných farbách. čierna..Podprsenkový top (3 ks) Bio bavlna

Podprsenkový top (3 ks) Bio bavlna

Ideálny na šport! V skvelých farebných kombináciách. ružová..Športová podprsenka (3 ks)

Športová podprsenka (3 ks)

Podprsenka so športovým, kontrastným lemom v praktickom 3-dielnom balení. šedá..Športová podprsenka, rýchloschnúca

Športová podprsenka, rýchloschnúca

Coolová športová podprenka pre dievčatá z priedušného a rýchloschnúceho materiálu. K nej sa hodia športové legíny a športová výbava je kompletná. modrá..Športové krátke tielko

Športové krátke tielko

Coolová športová podprsenka pre dievčatá z elastického materiálu, v kombinácii s pasujúcimi legími vytvára skvelý športový outfit, ktorý sa prispôsobí každému pohybu. modrá..Tielka (3 ks v balení)

Tielka (3 ks v balení)

V praktickom trojbalení, pekné topy pre dievčatá od bpc. 2x potlačené a 1x jednofarebné. Všetky majú úzke ramienka a prestaviteľné. čierna..Tielka (3 ks)

Tielka (3 ks)

Top pre dievčatá s mašličkou vpredu, úzke ramienka a praktické 3-dielne balenie, 2 x jednofarebná, 1 x s potlačou, dobré prispôsobenie a skvelá kvalita pre príjemný komfort pri nosení. šedá..Tielka (3ks v balení) bio bavlna

Tielka (3ks v balení) bio bavlna

V praktickom trojdielnom balení, pekné tielka pre dievčatá značky bpc. 3 rôzne prevedenia v jednom balení, všetky s tenkými ramienkami a prestaviteľné. Výnimočne mäkká bio kvalita, zvýši komfort no nosenie. zelená..Tielko (2 ks)

Tielko (2 ks)

Tielko v praktickom dvojdielnom balení, super na šport. zelená..Tielko (3 ks v balení)

Tielko (3 ks v balení)

Tielko pre dievčatá s malou mašličkou, tenké ramienka, praktické trojdielne balenie, 2 x potlačené, 1 x jednofarebné, skvelý strih a super kvalita pre najlepší komfort pri nosení. biela..Tielko (3 ks) bio bavlna

Tielko (3 ks) bio bavlna

Praktické trojbalenie. 1x potlačené, 2x v jednofarebnom prevedení. Z príjemnej bio bavlny. šedá..Tielko (3ks v balení)

Tielko (3ks v balení)

Tielko v praktickom trojdielnom balení, s lemom, jedno s potlačou, dve jednofarebné. Top je možné nosiť na šport alebo v lete ku sukni či džínsom. Ponúkame taktiež pasujúce nohavičky. čierna..Tielková podprsenka (3 ks)

Tielková podprsenka (3 ks)

Coolové trojdielne balenie športových podprseniek. So športovým strihom na chrbte, 3 rôzne prevedenia 2x jednofarebná, 1x potlačená. S elastickou gumičkou pod prsiami pre lepšie spevnenie. modrá..Top (2 ks) bio bavlna

Top (2 ks) bio bavlna

Praktické 2-dielne balenie, pekné topy pre dievčatá značky bpc, 2 rôzne prevedenia v jednom balení, všetky s tenkými ramienkami a prestaviteľné. 1x jednofarebná, 1x potlačená. Výnimočne mäkká bio-kvalita, ktorá zvýši komfort nosenia. modrá..Top (3 ks v balení)

Top (3 ks v balení)

Detská podprsenka značky bpc pre dievčatá, v ktorej sa cítia skvelo. V praktickom 3-dielnom balení v rôznych prevedeniach. Pre pohodlné nosenie vďaka mäkkému materiálu a elastickej gumičke pod prsiami, ktoré dodajú pevné spevnenie. zelená..Top (3 ks)

Top (3 ks)

Top pre dievčatá, s malým riasením na strede, úzke ramienka, praktické trojdielne balenie v rôznych farbách. Dobrý strih a skvelá kvalita pre príjemný pocit pri nosení. modrá..
SOCIAL MEDIA
facebook youtube
© 2020 Štýlová dámska a pánska móda: Kontakt