Košieľky a podprsenky


Krátke tielko (2 ks)

Krátke tielko (2 ks)

Ideálne na šport, v skvelých farbách, dvojdielne balenie, ponúkame k nim pasujúce nohavičky. cyklámenová..Podprsenka (3 ks v balení)

Podprsenka (3 ks v balení)

Ideálna na šport! V skvelých jednofarebných farbách. svetlosivá melírovaná..Podprsenka (3 ks)

Podprsenka (3 ks)

Podprsenka pre dievčatá s malým riasením na prednej strane a úzkymi ramienkami v praktickom... biela..Podprsenkový top (2 ks)

Podprsenkový top (2 ks)

Dve športové podprsenky, v dvojbalení v pekných farbách a v ľahkom melanž vzhľade. Vzadu s... ružová melírovaná-svetlosivá melírovaná..Podprsenkový top (3 ks)

Podprsenkový top (3 ks)

Ideálne na šport, v skvelých farbách. nočná modrá-jemná ružová-biela vlna..Podprsenkový top (3 ks) Bio bavlna

Podprsenkový top (3 ks) Bio bavlna

Ideálny na šport! V skvelých farebných kombináciách. ružová melírovaná-antracitová melírovaná..Športová podprsenka (3 ks)

Športová podprsenka (3 ks)

Podprsenka so športovým, kontrastným lemom v praktickom 3-dielnom balení. antracitvá melírovaná-svetlosivá melírov..Tielka (3 ks v balení)

Tielka (3 ks v balení)

V praktickom trojdielnom balení, pekné topy pre dievčatá značky bpc, 3 rôzne prevedenia v jednom... biela..Tielka (3 ks)

Tielka (3 ks)

Top pre dievčatá s mašličkou vpredu, úzke ramienka a praktické 3-dielne balenie, 2 x... svetlosivá melírovaná..Tielko (3 ks v balení)

Tielko (3 ks v balení)

Tielko pre dievčatá s malou mašličkou, tenké ramienka, praktické trojdielne balenie, 2 x... prírodná melírovaná-tmavocyklámenová-bri..Tielko (3 ks)

Tielko (3 ks)

Tielka pre dievčatá s malou mašličkou vpredu, úzke ramienka a praktickié 3-dielne balenie, v... svetlosivá melírovaná-bobuľová-púdrovo r..Tielko (3 ks) bio bavlna

Tielko (3 ks) bio bavlna

Rozkošné tielka v rôznom prevedení v sviežich farbách, kontrastné lemy a malá mašlička ako... ružová potlačená..Tielková podprsenka (3 ks)

Tielková podprsenka (3 ks)

Coolové trojdielne balenie športových podprseniek. So športovým strihom na chrbte, 3 rôzne... enciánovo modrá-púdrovo ružová-slezová..Top (3 ks)

Top (3 ks)

Top pre dievčatá, s malým riasením na strede, úzke ramienka, praktické trojdielne balenie v... biela..
SOCIAL MEDIA
facebook youtube
© 2020 Štýlová dámska a pánska móda: Kontakt