Príslušenstvo


Dekorácia na okno Motýle (13-dielna súprava)

Dekorácia na okno Motýle (13-dielna súprava)

Tieto pestré, detailne vypracované motýle upútajú pozornosť na každom okne. Zo samolepiacej fólie - bez problémov ich môžete nalepiť aj zlepiť! Motýle sú na oboch stranách sfarbené a dekoratívne. Š/V cca 5x4,5 cm. oranžová..Dekoračný úchyt na záclony Heide (2 ks)

Dekoračný úchyt na záclony Heide (2 ks)

Dekoračný úchyt na záclony s magnetmi, umožňuje ľahké nariasenie záclon a závesov, dĺžka cca 26 cm, výška dekoratívneho gombíka cca 6 cm. strieborná..Dekoračný úchyt na záclony Šnúrka (2 ks)

Dekoračný úchyt na záclony Šnúrka (2 ks)

Praktický dekoračný úchyt na záclony a závesy v 2 ks balení, šnúrkový vzhľad, spínanie na magnetku, dĺžka cca 30 cm. béžová..Dekoračný úchyt na záclony (2 ks v balení)

Dekoračný úchyt na záclony (2 ks v balení)

Elegantný, s ligotavým efektom, praktické 2-ks balenie. Rozmer: cca 8cm široký, 60cm dlhý. strieborná..Dekoračný úchyt na záclony (2 ks)

Dekoračný úchyt na záclony (2 ks)

Dekoračný úchyt na závesy v orientálnom dizajne dodá každému závesu niečo mimoriadne. Riasiaci držiak v 2-dielnom balení., šírka cca 21 cm, dĺžka cca 17 cm. šedá..Dekoračný úchyt v drevenom vzhľade (2 ks)

Dekoračný úchyt v drevenom vzhľade (2 ks)

Riasiaci držiak v drevenom vzhľade, praktické 2-dielne balenie. hnedá..Dekoračný úchyt v tvare srdiečka (2 ks)

Dekoračný úchyt v tvare srdiečka (2 ks)

Úchyt na nariasenie v peknom tvare srdca, šírka cca 13,4 cm, dĺžka cca 14,8 cm. biela..Držiak na nariasenie Nora (2ks v balení)

Držiak na nariasenie Nora (2ks v balení)

Skvelý riasiaci držiak vo vidieckom štýle: pekný sada so srdiečkami v bielej a farebnej. Pasujú ku závesu "Nora", dodávka v dvojdielnom balení. modrá..Háčiky na rebríkový radiátor, 6-dielne

Háčiky na rebríkový radiátor, 6-dielne

Praktické háčiky pre viac miesta vo vašej kúpeľni. Pasujú na štandardné rebríkové radiatory. Zavesiť a hotovo, ideálne na uteráky, špongie a ľahké oblečenie. Rozmer: V/Š/H cca 10x2,5x6 cm. biela..Krúžky a háčikmi na záclony (30 ks)

Krúžky a háčikmi na záclony (30 ks)

Súprava pozostáva z 30 prstencov (priemer cca 2 cm) a 30 háčikov. biela..Krúžky na dekoráciu (2ks v balení)

Krúžky na dekoráciu (2ks v balení)

Na jednoduché dekorovanie závesu na záclonovej tyči, jednoducho látku ozdobne pretiahnite - hotovo! Upozornenie: krúžky je možné na spojení ztočiť. Rozmer: priemer maléhé krúžky cca 3,5 cm, veľkého krúžku cca 5 cm, dĺžka vo veľ. 10,5 cm, šírka 6 cm. strieborná..Napínacia záclonová tyč (upevnenie na boku)

Napínacia záclonová tyč (upevnenie na boku)

Pre všetky okná z umelej hmoty s hrúbkou od cca 14mm: vyťahovateľná záclonová tyč v 3 veľkostiach, ktorú možno nastaviť na každej výške na okne, nastaviteľná do 130cm, v 3 farbách: biele zakončenia so striebornou teleskopickou tyčou, kompletne hnedá alebo zlatá,..Otáčavá záclonová tyč 1 ks

Otáčavá záclonová tyč 1 ks

Teleskopická tyč od cca 65 do 110 cm, vrátane materiálu na upevnenie. čierna..Otočná tyč (balenie 1 ks)

Otočná tyč (balenie 1 ks)

teleskopická otočná tyč so šírkou od cca 40 do 70 cm, vrátane upevňovacieho materiálu strieborná..Poťah na WC-príkop Sob

Poťah na WC-príkop Sob

Absolútny highlight do vašek kúpeľne. Vtipný poťah na príkop na WC s dizajnom sobíka. Prinesie vianočnú náladu a púta všetky pohľady. Vtipný nápad na WC pre hostí. Ručné pranie. hnedá..Profilové lišty

Profilové lišty

Praktické profilové lišty, jednoduché nalepenie na ráme. Slúžia ako koľajničky na rolety a zabraňujú prenikaniu svetla na stranách. Dodávka 4 lišty á 57 cm inkl. lep a návod na použitie. Vhodné na štandardné okenné rámy. biela..Prostriedok na rýchle zatiahnutie závesov (10 ks v balení)

Prostriedok na rýchle zatiahnutie závesov (10 ks v balení)

S týmito praktickými prostriedkami z umelej hmoty, možno zaťahovať závesy so slučkami ešte rýchlejšie, na dekorovanie na záclonovej tyči, jednoducho na zavesenie, hotovo! Každý jeden kúsok je 6,5 cm dlhý, šírka cca 0,8 cm. Priemer prostriedku cca 0,9 cm. biela..Riasiaci držiak Inga (2 ks)

Riasiaci držiak Inga (2 ks)

Riasiaci držiak v praktickom 2-dielnom balení, na dekoráciu záclon a závesov, priemer cca 17 cm, inkl. dve paličky s dĺžkou 23 cm. zlatá..Riasiaci držiak Mandala (2 ks)

Riasiaci držiak Mandala (2 ks)

Náš riasiaci držiak "Mandala" je vhodný na každú záclonu či záves, v dvojdielnom balení, priemer cca 17 cm, palička 23 cm, prajeme vám veľa zábavy pri dekorovaní! oranžová..Šnúrka na nariasenie Šnúra (2 ks)

Šnúrka na nariasenie Šnúra (2 ks)

Nariasenie s prirodzeným vzhľadom sa prispôsobí vidieckemu štýlu. Nariasenie z čistej bio bavlny v praktickom dvojbalení. béžová..Teleskopický regál do kúpeľne

Teleskopický regál do kúpeľne

S teleskopickým regálom obdržíte viac priestoru, pretože môžete všetky vaše prostriedky uložiť na regál. Teleskopický regál je variabilný vo výške a ľahko sa montuje. Zároveň skrášli vašu kúpeľňu. S praktickým záryhom na odtekanie vody. Nehrdzavie. Rozmery:..Teloskopická záclonová tyč Gulička

Teloskopická záclonová tyč Gulička

Praktická záclonová tyč na zavesenie vašej záclony. Jednoducho ju upevníte medzi rám (šírka okrajov cca 1,5 cm) a hotovo. Tyč je možné upevniť bez vŕtania a šrobovania a preto je vhodná pre plastové okná. strieborná..Tyč Spitze

Tyč Spitze

Tyč z kovu a čiastočne z umelej hmoty, dodávka v rozloženom vzhľade, t.j. tyče možno do seba zaskrutkovať, inkl. montážny materiál, priemer tyče cca 16mm, pasujúc k nej nájdete v sortimente aj naše záclonové krúžky s háčikmi. strieborná..
SOCIAL MEDIA
facebook youtube
© 2020 Štýlová dámska a pánska móda: Kontakt