Informácie o prádle:
Kategória: Nohavičky
Dodavateľ:Lupoline
Cena:15 €

Brazilky Cloe v nevšednom marhuľovom odtieni. Brazílske nohavičky Kombinácia materiálov v prednej časti Zadná časť z jemného mikrovlákna Zvislý šev v zadnej časti Zosilnený bavlnený rozkrok


 • Brazilky Nicoleta
  Brazilky Nicoleta

  Pôvabné brazilky Nicoleta Vám učarujú. Obľúbený strih v romantickom prevedení. Brazílske nohavičky Kombinácia materiálov v prednej časti Zvislý šev v zadnej časti Zosilnený bavlnený rozkrok..

  16 €
 • Brazilky Karina
  Brazilky Karina

  Brazílske nohavičky Karina Vás zaujmú pohodlným prevedením v decentnom dizajne. Jemná čipka so zaujímavým vzorom doslova pohladí Váš zadoček. Brazílske nohavičky Predná časť hladká Zadná časť čipkovaná Zvislý šev v..

  16 €
 • Brazilky Angelia New
  Brazilky Angelia New

  Brazílske nohavičky sú malým čipkovaným skvostom, ktorý pohladí Vaše krivky. Zvislý šev navyše pomôže vymodelovať zvodný zadoček. Navrhnuté pre Astratex. Brazílske nohavičky Predná aj zadná časť čipkované Zvislý šev v..

  17 €
 • Brazilky Aimy
  Brazilky Aimy

  Brazilky Aimy zahalia Vaše krivky do jemnej kvetinovej čipky. Zvislý šev na zadnej strane pomôže vymodelovať guľatý zadoček. Z kolekcie Astratex. Brazílske nohavičky Predná aj zadná časť čipkované Zvislý šev v prednej aj..

  7 €© 2020 Najnovšie módne trendy. Štýlová dámska a pánska móda: Kontakt