Informácie o prádle:
Kategória: Chlapčenská bielizeň
Dodavateľ:Cornette
Cena:20 €

Bavlnené letné pyžamo Watermelon 3 pre malých neposedníkov. Komplet trička a šortiek zdobí potlač s motívom veselých melónov. Chlapčenské pyžamo Úplet Tričko Šortky V páse prešitá guma Certifikát kvality a neškodnosti Oeko-Tex® Standard 100


 • Chlapčenské boxerky Grass
  Chlapčenské boxerky Grass

  Jednofarebné chlapčenské boxerky Grass z príjemného bavlneného úpletu. S kontrastnou gumou v páse. Chlapčenské boxerky Úplet Široká guma v páse Bez funkčného otvoru v rozkroku Zadná časť bez švov Certifikát kvality a..

  4 €
 • Chlapčenské boxerky Mesh
  Chlapčenské boxerky Mesh

  Chlapčenské boxerky Mesh v modrom maskáčovom dizajne. Príjemný bavlnený úplet dopĺňa kontrastná guma v páse. Chlapčenské boxerky Úplet Široká guma v páse Bez funkčného otvoru v rozkroku Zadná časť bez švov Certifikát..

  4 €
 • Chlapčenské boxerky Watermelone
  Chlapčenské boxerky Watermelone

  Chlapčenské boxerky Watermelone z pohodlného bavlneného úpletu. S veselou potlačou vodných melónov. Chlapčenské boxerky Úplet V páse prešitá guma Bez funkčného otvoru v rozkroku Zvislý šev na zadnej časti..

  7 €
 • Chlapčenské boxerky Sushi
  Chlapčenské boxerky Sushi

  Chlapčenské boxerky z príjemného bavlneného úpletu. So sushi motívom pre malých jedákov. Chlapčenské boxerky Úplet V páse prešitá guma Bez funkčného otvoru v rozkroku Zvislý šev na zadnej časti Certifikát kvality a..

  7 €
 • Chlapčenské pyžamo King
  Chlapčenské pyžamo King

  Chlapčenské letné pyžamo King zo 100 % bavlny. Jednoduché tričko s potlačou leva dopĺňajú kockované šortky. Chlapčenské pyžamo Úplet Tričko Šortky V páse prešitá guma Sťahovanie v páse..

  22 €
 • Chlapčenské pyžamo Surfer
  Chlapčenské pyžamo Surfer

  Letné chlapčenské pyžamo Surfer zo 100 % bavlny. Jednoduché tričko sa surferskou potlačou dopĺňajú farebné šortky. Chlapčenské pyžamo Úplet Tričko Šortky V páse prešitá guma Certifikát kvality a neškodnosti Oeko-Tex®..

  20 €
 • Chlapčenské pyžamo Watermelone 2
  Chlapčenské pyžamo Watermelone 2

  Veselé letné pyžamo Watermelon 2 z pohodlného bavlneného úpletu. Jednoduchú sivo-modrú kombináciu zdobí potlač vodných melónov. Chlapčenské pyžamo Úplet Tričko Šortky V páse prešitá guma..

  21 €© 2020 Najnovšie módne trendy. Štýlová dámska a pánska móda: Kontakt