Informácie o prádle:
Kategória: Tehotenská a materská bielizeň
Dodavateľ:Canpol
Cena:4 €

Jemné silikónové chrániče na bradavky. Najlepší pomocníci počas dojčenia! Chrániče sú z úžasne jemného, priľnavého materiálu mäkký materiál sa perfektne prispôsobí vašim bradavkám a napriek tomu ich dokonale ochráni pred rankami materiál chrániča bábätko neodradí od sania - je úplne prirodzený ako vaša pokožka či cumlík jemné priľnavé vlastnosti chráničov zabezpečia, že sa počas dojčenia nikdy neposunú najväčšia veľkosť L (priemer 1,8 cm) - pre veľké bradavky


 • Tampóny do podprsenky anti-slip 5010ks
  Tampóny do podprsenky anti-slip 5010ks

  Jednorázové tampóny do dojčiacej podprsenky. Šesťdesiat kusov v balení! Určené všetkým ženám v neskoršej fáze tehotenstva a počas doby dojčenia - zabraňujú zašpineniu bielizne tampóny sú vysoko absorpčné a absolútne..

  10 €
 • Bezšvová tehotenská košieľka – antibakteriálna
  Bezšvová tehotenská košieľka – antibakteriálna

  Bezšvová spodná košieľka pre nastávajúce mamičky. So špeciálne upravenou prednou stranou, ktorá sa prispôsobí Vášmu rastúcemu brušku. Je vyrobená z pružného mikrovlákna s výťažkami z aloe vera a ginkgo biloby starajúcimi..

  13 €
 • Materská, dojčiaca košieľka Dorota modrá
  Materská, dojčiaca košieľka Dorota modrá

  Pohodlná materská košieľka z príjemného bavlneného úpletu, v nebesky modrej farbe. Vďaka jednoduchému odhrňovaniu v oblasti pŕs je nočné dojčenie ďaleko jednoduchšie. Materská nočná košeľa Úplet Oblasť košíčkov sa dá..

  24 €
 • Materská, dojčiaca košieľka Dorota malinová
  Materská, dojčiaca košieľka Dorota malinová

  Pohodlná materská košieľka z príjemného bavlneného úpletu, v energickej malinovej farbe. Vďaka jednoduchému odhrňovaniu v oblasti pŕs je nočné dojčenie ďaleko jednoduchšie. Materská nočná košeľa Úplet Oblasť košíčkov sa..

  24 €
 • Materská, dojčiaca košieľka Dorota ružová
  Materská, dojčiaca košieľka Dorota ružová

  Pohodlná materská košieľka z príjemného bavlneného úpletu, v jemnej ružovej farbe. Vďaka jednoduchému odhrňovaniu v oblasti pŕs je nočné dojčenie ďaleko jednoduchšie. Materská nočná košeľa Úplet Oblasť košíčkov sa dá..

  24 €© 2020 Najnovšie módne trendy. Štýlová dámska a pánska móda: Kontakt