Informácie o prádle:
Kategória: Tehotenská a materská bielizeň
Dodavateľ:Canpol
Cena:4 €

Jemné silikónové chrániče na bradavky. Najlepší pomocníci počas dojčenia! Chrániče sú z úžasne jemného, priľnavého materiálu Mäkký materiál sa perfektne prispôsobí vašim bradavkám a napriek tomu ich dokonale ochráni pred rankami Materiál chrániča bábätko neodradí od sania - je úplne prirodzený ako vaša pokožka či cumlík Jemné priľnavé vlastnosti chráničov zabezpečia, že sa počas dojčenia nikdy neposunú Najmenšia veľkosť S (priemer 1,3 cm) - pre veľké bradavky


 • Chrániče prsnej bradavky veľkosť S
  Chrániče prsnej bradavky veľkosť S

  Jemné silikónové chrániče na bradavky. Najlepší pomocníci počas dojčenia! Chrániče sú z úžasne jemného, priľnavého materiálu Mäkký materiál sa perfektne prispôsobí vašim bradavkám a napriek tomu ich dokonale ochráni..

  4 €
 • Tampóny do podprsenky anti-slip 5010ks
  Tampóny do podprsenky anti-slip 5010ks

  Jednorázové tampóny do dojčiacej podprsenky. Šesťdesiat kusov v balení! Určené všetkým ženám v neskoršej fáze tehotenstva a počas doby dojčenia - zabraňujú zašpineniu bielizne tampóny sú vysoko absorpčné a absolútne..

  10 €
 • Tampóny do podprsenky anti-slip 30 ks
  Tampóny do podprsenky anti-slip 30 ks

  Priedušné jednorazové vložky do podprsenky. Pre dojčiace mamičky. Veľmi dobre absorbujú prebytočné mlieko Mäkký a jemný materiál 30 kusov v balení..

  6 €
 • Bezšvová tehotenská košieľka – antibakteriálna
  Bezšvová tehotenská košieľka – antibakteriálna

  Bezšvová spodná košieľka pre nastávajúce mamičky. So špeciálne upravenou prednou stranou, ktorá sa prispôsobí Vášmu rastúcemu brušku. Je vyrobená z pružného mikrovlákna s výťažkami z aloe vera a ginkgo biloby starajúcimi..

  13 €© 2020 Najnovšie módne trendy. Štýlová dámska a pánska móda: Kontakt