Informácie o prádle:
Kategória: Športové oblečenie
Dodavateľ:LORIN
Cena:30 €

Dámske športové legíny Training v minimalistickom čiernom prevedení. Príjemný pružný materiál pre maximálne pohodlie počas vašich športových výkonov. Športové legíny LYCRA® SPORT Strih Slim fit Široký elastický pás


 • Dámske športové tielko Neon
  Dámske športové tielko Neon

  Dámske športové tielko Neon v jednofarebnom prevedení. Tielko ozvláštňujú zdvojené neónové ramienka. Vhodné na všetky typy športov. Dámske športové tielko Strih Slim fit LYCRA® SPORT..

  26 €
 • Dámske športové tielko Training
  Dámske športové tielko Training

  Dámske športové tielko Training v jednofarebnom prevedení. Tielko ozvláštňujú zdvojené ramienka v čiernej a v neónovo žltej farbe. Vhodné na všetky typy športov. Dámske športové tielko Strih Slim fit LYCRA® SPORT..

  24 €
 • Dámske bavlnené legíny Katia
  Dámske bavlnené legíny Katia

  Dámske bavlnené legíny Katia sa hodia k elegantnému outfitu, ale aj na prechádzku s rodinou. Príjemný úplet a klasický strih sa pohodlne nosí. Dámske legíny Úplet V páse prešitá guma..

  16 €
 • Pánske športové legíny Bamboo kratšie
  Pánske športové legíny Bamboo kratšie

  Pánske športové capri legíny Bamboo z bambusovej viskózy. Bambusové vlákno je veľmi jemné, priedušné a obľúbené pre svoje antibakteriálne vlastnosti. V skrátenej dĺžke. Pánske legíny Široký elastický pás..

  23 €© 2020 Najnovšie módne trendy. Štýlová dámska a pánska móda: Kontakt