Informácie o prádle:
Kategória: Plnšie tvary
Dodavateľ:Babella
Cena:34 €

Luxusné pyžamo Serena vás prenesie do tropických krajov. Mäkučká viskóza je veľmi príjemná na tele. Dámske pyžamo Úplet Tielko Šortky V páse prešitá guma


 • Luxusná košieľka Karin
  Luxusná košieľka Karin

  Luxusná košieľka Karin zo splývavého materiálu kombinuje eleganciu a pohodlie. Oporu aj väčšiemu poprsiu zaručia klasické kostice a košíčky v T-strihu. Luxusná košieľka Mikrovlákno Nevystužené košíčky Klasické kostice..

  51 €
 • Dámska nočná košieľka Berenika
  Dámska nočná košieľka Berenika

  Nežná košieľka Berenika v púdrovej farbe. Hladká viskóza príjemne splýva po tele. Zdobená jemnou kvetinovou čipkou. Dámska nočná košieľka Úplet..

  33 €
 • Luxusná nočná košieľka Hypnose
  Luxusná nočná košieľka Hypnose

  Šťavnatá malinová farba a kvetinovo vyšívaný tyl. Predstavujeme vám nočnú košieľku Hypnose z príjemnej viskózy. Navyše v pohodlnom A strihu. Dámska nočná košieľka Úplet..

  32 €
 • Dámske luxusné pyžamo Cody
  Dámske luxusné pyžamo Cody

  Ľahučké pyžamo Cody z príjemnej viskózy. Tielko vo voľnom strihu dopĺňajú pohodlné šortky. Zdobené jemnou čipkou a sieťovinou s bodkami. Dámske pyžamo Úplet Tielko Šortky V páse prešitá guma..

  38 €
 • Dámska nočná košieľka Delia
  Dámska nočná košieľka Delia

  Košieľka Delia vás zahalí do jemnej viskózy zdobenej nežnou čipkou. Príjemný voľný strih je zárukou pohodlného spánku. Dámska nočná košieľka Úplet..

  34 €
 • Luxusná nočná košieľka Roberta
  Luxusná nočná košieľka Roberta

  Nočnú košieľku Roberta si obľúbite. Splývavá viskóza v kombinácii s jemným tylom na ramenách a zlatou výšivkou v oblasti dekoltu ju povyšuje na luxusný kúsok. Luxusná košieľka Úplet Tyl Nevystužené košíčky..

  37 €© 2020 Najnovšie módne trendy. Štýlová dámska a pánska móda: Kontakt