Informácie o prádle:
Kategória: Župany a pyžamá
Dodavateľ:PIGEON
Cena:17.39 €

Dámske pyžamo Sandra z čisto bavlneného úpletu. Veľmi príjemné na dotyk, zdobené drobnými srdiečkami. Dámske pyžamo Úplet Tielko Nohavičky Zosilnený bavlnený rozkrok


 • Dámsky hotelový župan Erika
  Dámsky hotelový župan Erika

  Dámsky župan Erika z hebkého mikroplyšu. Vnútorná strana z nasiakavého bavlneného froté. Ideálny spoločník na wellness víkend. Dámsky župan Mikroplyš Froté Zaväzovanie v páse Vrecká na bokoch..

  51.99 €
 • Luxusný župan Alice
  Luxusný župan Alice

  Ľahký elegantný župan Alice. Nežné ružové prevedenie dopĺňajú vyšívané pierka. Luxusný župan Tkanina Zaväzovanie na vnútornej strane Zaväzovanie v páse..

  63.99 €
 • Luxusný župan Elena
  Luxusný župan Elena

  Zahaľte svoje krivky do pôvabného županu Elena z hebkého zamatového úpletu. Ženskosť podčiarkujú čipkované lemy rukávov. Luxusný župan Úplet Zamat Zaväzovanie na vnútornej strane Zaväzovanie v páse..

  51.19 €
 • Dámsky froté župan Adela
  Dámsky froté župan Adela

  Dámsky župan Adela zo 100% bavlneného úpletu. Vrchná strana v slučkovej froté úprave, vnútorná strana hladká. Dámsky župan Froté Zaväzovanie v páse Vrecká na bokoch..

  47.99 €
 • Dámsky froté župan Beáta
  Dámsky froté župan Beáta

  Dámsky župan Beáta zo 100% bavlneného úpletu. Vrchná strana v slučkovej froté úprave, vnútorná strana hladká. Dámsky župan Froté Zaväzovanie v páse Vrecká na bokoch..

  47.99 €
 • Dámsky froté župan Pamela
  Dámsky froté župan Pamela

  Dámsky froté župan Pamela zo 100% bavlny. Nenahraditeľný na dosušenie po kúpeli. Dámsky župan Froté S kapucňou Zaväzovanie v páse Vrecká na bokoch..

  39.99 €© 2020 Najnovšie módne trendy. Štýlová dámska a pánska móda: Kontakt