Informácie o prádle:
Kategória: Dievčenská bielizeň
Dodavateľ:Cornette
Cena:18 €

Dievčenské pyžamo Avocado z pohodlnej bavlny. Pastelovo zelené tričko s veselým motívom dopĺňajú šortky s motívom avokáda. Dievčenské pyžamo Úplet Tričko Šortky V páse prešitá guma


 • Dievčenská spodná košieľka Birds
  Dievčenská spodná košieľka Birds

  Dievčenská spodná košieľka Birds zo 100% bavlny. Jednoduché ružové prevedenie zdobí potlač vtáčikov a bodkovaná lemovka. Spodná košieľka Úplet..

  5 €
 • Dievčenské nohavičky Dicso oranžové
  Dievčenské nohavičky Dicso oranžové

  Dievčenské bavlnené nohavičky s veselými vodnými zvieratkami. V páse širší pružný bavlnený lem v ružovej farbe. Dievčenské nohavičky Široká guma v páse Predná aj zadná časť hladké..

  5 €
 • Súprava dievčenských spodných košieľok Simple
  Súprava dievčenských spodných košieľok Simple

  Výhodné trojbalenie dievčenských spodných košieľok Simple zo 100 % bavlny. Jednoduché jednofarebné prevedenie s mašličkou v prednej časti. Spodná košieľka Výhodné balenie Úplet Certifikát kvality a neškodnosti Oeko-Tex®..

  17 €
 • 3 pack dievčenských nohavičiek Kaktus
  3 pack dievčenských nohavičiek Kaktus

  Výhodné balenie dievčenských nohavičiek Kaktus z príjemného bavlneného úpletu. S veselým motívom kaktusov. Dievčenské nohavičky Výhodné balenie Predná aj zadná časť hladké Široký elastický pás Zosilnený bavlnený rozkrok..

  15 €
 • Komplet dievčenského topu a nohavičiek Ecru
  Komplet dievčenského topu a nohavičiek Ecru

  Dievčenský komplet spodnej bielizne z príjemného bavlneného úpletu. Lambadu so špagetovými ramienkami dopĺňajú pohodlné nohavičky. V krémovej farbe s pestrým letným motívom. Dievčenský komplet Úplet Top Klasické nohavičky..

  12 €
 • Komplet dievčenského topu a nohavičiek ružový
  Komplet dievčenského topu a nohavičiek ružový

  Dievčenský komplet spodnej bielizne z príjemného bavlneného úpletu. Lambadu so špagetovými ramienkami dopĺňajú pohodlné nohavičky. V ružovej farbe s pestrým letným motívom. Dievčenský komplet Úplet Top Klasické nohavičky..

  12 €© 2020 Najnovšie módne trendy. Štýlová dámska a pánska móda: Kontakt