Informácie o prádle:
Kategória: Nohavičky
Dodavateľ:Nessa
Cena:26 €

Francúzske nohavičky Abbi zahalia váš zadoček do jemnej čipky. Decentne priesvitné. Francúzske nohavičky Predná aj zadná časť čipkované Zvislý šev v prednej časti Šev do tvaru Y v zadnej časti Zosilnený bavlnený rozkrok


 • Nohavičky Fiona vyššie klasické
  Nohavičky Fiona vyššie klasické

  Očarujúce nohavičky Fiona z jemného mikrovlákna a vyšívaného tylu. V tom najnežnejšom odtieni ružovej. Klasické nohavičky Kombinácia materiálov v prednej časti Zadná časť hladká Zosilnený bavlnený rozkrok..

  11 €
 • Nohavičky Viola White I francúzske
  Nohavičky Viola White I francúzske

  Francúzske nohavičky Viola White v snehobielom prevedení. Zdobené veľmi elegantnou a jemnou čipkou. Francúzske nohavičky Kombinácia materiálov v prednej aj zadnej časti Zosilnený bavlnený rozkrok Certifikát kvality a neškodnosti..

  8.00 €
 • Nohavičky Nina I francúzske
  Nohavičky Nina I francúzske

  Romantické nohavičky Nina v pôvabnom púdrovom odtieni si obľúbite. Klasický strih sa skvelo nosí, jemnučké mikrovlákno je maximálne príjemné. Klasické nohavičky Kombinácia materiálov v prednej časti Zadná časť hladká..

  15 €
 • Nohavičky Eliza Rose klasické
  Nohavičky Eliza Rose klasické

  Klasické nohavičky Eliza Rose sú ušité z hladkého mikrovlákna a delikátne jemnej čipky. Zadná strana je decentne priehľadná. Klasické nohavičky Kombinácia materiálov v prednej aj zadnej časti Zosilnený bavlnený rozkrok..

  13.99 €
 • Nohavičky Viola francúzske
  Nohavičky Viola francúzske

  Francúzske nohavičky Viola vo zvodnom čiernom prevedení. Zdobené veľmi elegantnou a jemnou čipkou. Francúzske nohavičky Kombinácia materiálov v prednej aj zadnej časti Zosilnený bavlnený rozkrok Certifikát kvality a neškodnosti..

  6.00 €© 2020 Najnovšie módne trendy. Štýlová dámska a pánska móda: Kontakt