Informácie o prádle:
Kategória: Nohavičky
Dodavateľ:Dorina
Cena:12.99 €

Romantické francúzske nohavičky Angie vo vyššom strihu si zamilujete. Kvetinová čipka podrží vaše bruško a zadoček. Na bokoch jemné šnurovanie. Francúzske nohavičky Kombinácia materiálov v prednej aj zadnej časti Zvislý šev v zadnej časti Zosilnený bavlnený rozkrok Certifikát kvality a neškodnosti Oeko-Tex® Standard 100


 • Nohavičky Penelope čipkované klasické
  Nohavičky Penelope čipkované klasické

  Klasické nohavičky Penelope v sebe kombinujú jemnú čipku a kvetinový vzor. V nežnej ružovej. Klasické nohavičky Kombinácia materiálov v prednej aj zadnej časti Zvislý šev v prednej časti Šev do tvaru Y v zadnej časti Zosilnený..

  19.99 €
 • Nohavičky Serenity francúzske
  Nohavičky Serenity francúzske

  Francúzske nohavičky Serenity z jemného mikrovlákna a čipky s výraznou kresbou. Francúzske nohavičky Kombinácia materiálov v prednej časti Zadná časť čipkovaná Zvislý šev v zadnej časti Zosilnený bavlnený rozkrok..

  15.99 €
 • Nohavičky Penelope klasické
  Nohavičky Penelope klasické

  Nohavičky Penelope vnesú jar do vášho bielizníka. Svetloružový podklad lemuje jemná čipka, ktorá podčiarkne líniu vášho zadočku. Klasické nohavičky Kombinácia materiálov v prednej aj zadnej časti Zosilnený bavlnený rozkrok..

  18.99 €
 • Nohavičky Penelope klasické s kvetinovým vzorom
  Nohavičky Penelope klasické s kvetinovým vzorom

  Nohavičky Penelope vnesú jar do vášho bielizníka. Svetloružový podklad klasických nohavičiek Penelope oživujú farebné kvietky. Klasické nohavičky Predná aj zadná časť hladké Zosilnený bavlnený rozkrok..

  14.99 €
 • Nohavičky Peony klasické I
  Nohavičky Peony klasické I

  Klasické nohavičky Peony ozdobia váš zadoček hladkým mikrovláknom a kvetinovou čipkou. V pôvabnej staroružovej farbe. Klasické nohavičky Kombinácia materiálov v prednej aj zadnej časti Zosilnený bavlnený rozkrok..

  19.99 €
 • Nohavičky Linux klasické
  Nohavičky Linux klasické

  Oblečte svoj zadoček do zvodnosti. Klasické nohavičky Linux jemne obopnú vaše krivky. Klasické nohavičky Ozdobná guma v páse Predná aj zadná časť z jemného tylu Zosilnený bavlnený rozkrok Certifikát kvality a neškodnosti..

  15.99 €© 2020 Najnovšie módne trendy. Štýlová dámska a pánska móda: Kontakt