Informácie o prádle:
Kategória: Nohavičky
Dodavateľ:Dorina
Cena:15.99 €

Francúzske nohavičky Brooklyn v elegantnom dizajne. Výrazná kombinácia hladkého mikrovlákna a jemnej čipky pôsobí mimoriadne príťažlivo. Francúzske nohavičky Kombinácia materiálov v prednej aj zadnej časti Zosilnený bavlnený rozkrok Certifikát kvality a neškodnosti Oeko-Tex® Standard 100


 • Nohavičky Sabrina francúzske
  Nohavičky Sabrina francúzske

  Hladké francúzske nohavičky Sabrina s lepenými švami sú pod oblečením nepostrehnuteľné. Vyrobené z materiálu extrémne príjemného na dotyk. Francúzske nohavičky Lepené lemy Ploché švy Predná aj zadná časť hladká Zosilnený..

  11.99 €
 • Nohavičky Penelope čipkované klasické
  Nohavičky Penelope čipkované klasické

  Klasické nohavičky Penelope v sebe kombinujú jemnú čipku a kvetinový vzor. V nežnej ružovej. Klasické nohavičky Kombinácia materiálov v prednej aj zadnej časti Zvislý šev v prednej časti Šev do tvaru Y v zadnej časti Zosilnený..

  19.99 €
 • Nohavičky Serenity francúzske
  Nohavičky Serenity francúzske

  Francúzske nohavičky Serenity z jemného mikrovlákna a čipky s výraznou kresbou. Francúzske nohavičky Kombinácia materiálov v prednej časti Zadná časť čipkovaná Zvislý šev v zadnej časti Zosilnený bavlnený rozkrok..

  15.99 €
 • Nohavičky Peralta francúzske
  Nohavičky Peralta francúzske

  Francúzske nohavičky Peralta oblečú vaše krivky do decentnej kvetinovej elegancie. Hebké mikrovlákno dopĺňa jemná kvetinová výšivka na ľahučkom tyle. Francúzske nohavičky Šev do tvaru Y v zadnej časti Kombinácia materiálov v..

  45.99 €
 • Nohavičky Faith klasické
  Nohavičky Faith klasické

  Klasické nohavičky Faith v netradičnom odtieni. Veľmi príjemný materiál, ktorý sa dokonale prispôsobí telu. Klasické nohavičky Kombinácia materiálov v prednej časti Zadná časť z jemného mikrovlákna Zosilnený bavlnený rozkrok..

  3.96 €
 • Nohavičky Seraphine
  Nohavičky Seraphine

  Klasické nohavičky Seraphine v nežnom kvetinovom dizajne. Hladké mikrovlákno spoločne s vyšívaným tylom v prednej časti jemne zvýraznia vaše krivky. Klasické nohavičky Kombinácia materiálov v prednej časti Zadná časť hladká..

  15.99 €© 2020 Najnovšie módne trendy. Štýlová dámska a pánska móda: Kontakt