Informácie o prádle:
Kategória: Nohavičky
Dodavateľ:Rosme
Cena:13.99 €

Klasické nohavičky Eliza Rose sú ušité z hladkého mikrovlákna a delikátne jemnej čipky. Zadná strana je decentne priehľadná. Klasické nohavičky Kombinácia materiálov v prednej aj zadnej časti Zosilnený bavlnený rozkrok


 • Nohavičky Patricia II francúzske
  Nohavičky Patricia II francúzske

  Nohavičky Patricia sú typom spodného prádla, ktoré bude ozdobou Vášho bielizníka. Mäkká čipka s lesklými kvetmi a úžasne hebké mikrovlákno priamo nabáda k obliekaniu. Francúzske nohavičky Kombinácia materiálov v prednej..

  14.99 €
 • Nohavičky Glenda Pink francúzske
  Nohavičky Glenda Pink francúzske

  Elegantné nohavičky Glenda zdobí výšivka v štýle art deco. Na zadočku je hebké mikrovlákno s decentným leskom. Francúzske nohavičky Kombinácia materiálov v prednej časti Zadná časť hladká Zosilnený bavlnený rozkrok..

  17 €
 • Nohavičky Fiona vyššie klasické
  Nohavičky Fiona vyššie klasické

  Očarujúce nohavičky Fiona z jemného mikrovlákna a vyšívaného tylu. V tom najnežnejšom odtieni ružovej. Klasické nohavičky Kombinácia materiálov v prednej časti Zadná časť hladká Zosilnený bavlnený rozkrok..

  11 €
 • Nohavičky Viola White I francúzske
  Nohavičky Viola White I francúzske

  Francúzske nohavičky Viola White v snehobielom prevedení. Zdobené veľmi elegantnou a jemnou čipkou. Francúzske nohavičky Kombinácia materiálov v prednej aj zadnej časti Zosilnený bavlnený rozkrok Certifikát kvality a neškodnosti..

  8.00 €© 2020 Najnovšie módne trendy. Štýlová dámska a pánska móda: Kontakt