Informácie o prádle:
Kategória: Nohavičky
Dodavateľ:Rosme
Cena:21 €

Klasické nohavičky Fleurette s čipkou, ktorá zvýrazní váš zadoček. S jemnými ružičkami. Klasické nohavičky Kombinácia materiálov v prednej aj zadnej časti Šev do tvaru Y v zadnej časti Zosilnený bavlnený rozkrok


 • Nohavičky Marnie francúzske
  Nohavičky Marnie francúzske

  Stelesnenie elegancie, to sú nohavičky Marnie vo francúzskom strihu. Hladký pružný materiál dopĺňa jemný tyl vyšívaný zamatom. Francúzske nohavičky Kombinácia materiálov v prednej časti Zadná časť hladká Zosilnený bavlnený..

  7.89 €
 • Nohavičky Priscilla francúzske
  Nohavičky Priscilla francúzske

  Francúzske nohavičky Priscilla v elegantnom dizajne. Hebké mikrovlákno dopĺňa vyšívaný tyl. Nariasený šev v zadnej časti vám vytvorí očarujúce pozadie. Francúzske nohavičky Kombinácia materiálov v prednej časti Zadná časť..

  18 €
 • Nohavičky Darcey francúzske
  Nohavičky Darcey francúzske

  Francúzske nohavičky Darcey pre kráľovnú noci. Čierna čipka je pretkaná striebornou trblietavou niťou. Francúzske nohavičky Kombinácia materiálov v prednej časti Zadná časť čipkovaná Zosilnený bavlnený rozkrok Certifikát..

  11.99 €
 • Nohavičky Elena Red francúzske
  Nohavičky Elena Red francúzske

  Francúzske nohavičky Elena Red. Jemný pružný lem zvýrazní vaše línie. Francúzske nohavičky Kombinácia materiálov v prednej aj zadnej časti Zosilnený bavlnený rozkrok Certifikát kvality a neškodnosti Oeko-Tex® Standard 100..

  12 €
 • Nohavičky Kendra francúzske
  Nohavičky Kendra francúzske

  Francúzske nohavičky Kendra majú prednú stranu z hladkého mikrovlákna, zadoček zdobí priehľadná čipka. Francúzske nohavičky Predná časť hladká Zadná strana čipkovaná Zosilnený bavlnený rozkrok Certifikát kvality a..

  8 €
 • Nohavičky Billie francúzske
  Nohavičky Billie francúzske

  Francúzske nohavičky Billie z veľmi jemného kvetinového tylu, podšitého hladkým mikrovláknom v telovej farbe. Francúzske nohavičky Predná aj zadná časť hladké Zadná strana čipkovaná Zosilnený bavlnený rozkrok Certifikát..

  6.31 €© 2020 Najnovšie módne trendy. Štýlová dámska a pánska móda: Kontakt