Informácie o prádle:
Kategória: Nohavičky
Dodavateľ:Rosme
Cena:18.39 €

Francúzske nohavičky Florence flower dodajú vášmu šatníku šmrnc. Hladké mikrovlákno s kvetinovým vzorom dopĺňa tmavomodrá čipka, ktorá zvýrazní líniu zadočku. Francúzske nohavičky Kombinácia materiálov v prednej časti Zadná časť čipkovaná Šev do tvaru Y v zadnej časti Zosilnený bavlnený rozkrok


 • Nohavičky Patricia I francúzske
  Nohavičky Patricia I francúzske

  Francúzske nohavičky Patricia I z hladkého mikrovlákna. Veľmi pohodlné, na tele sa správajú ako druhá koža. Francúzske nohavičky Široká guma v páse Predná aj zadná časť z jemného mikrovlákna Zosilnený bavlnený rozkrok..

  9.59 €
 • Nohavičky Exquisite francúzske
  Nohavičky Exquisite francúzske

  Francúzske nohavičky Exquisite z výraznej čipky, ktorá zahalí váš zadoček do nežnosti. Francúzske nohavičky Predná aj zadná časť čipkované Zosilnený bavlnený rozkrok..

  9.09 €
 • Nohavičky Jolly francúzske
  Nohavičky Jolly francúzske

  Dámske nohavičky Jolly stelesňujú noblesu a eleganciu. Jemný bodkovaný tyl dopĺňa čipkované zdobenie na bokoch. Francúzske nohavičky Kombinácia materiálov v prednej aj zadnej časti Zosilnený bavlnený rozkrok..

  9.09 €
 • Nohavičky Kendall francúzske
  Nohavičky Kendall francúzske

  Francúzske nohavičky Kendall z jemnej čipky a hladkého mikrovlákna. Francúzske nohavičky Predná časť čipkovaná Zadná časť hladká Zosilnený bavlnený rozkrok Certifikát kvality a neškodnosti Oeko-Tex® Standard 100..

  9.89 €
 • Nohavičky Exclusive francúzske
  Nohavičky Exclusive francúzske

  Oblečte svoj zadoček do luxusných nohavičiek Exclusive z jemného tylu. Elegantné prevedenie zdobí kvetinová čipka v prednej časti. Francúzske nohavičky Kombinácia materiálov v prednej časti Zadná časť z jemného tylu Zvislý..

  16.99 €
 • Nohavičky Leyla francúzske
  Nohavičky Leyla francúzske

  Francúzske nohavičky Leyla zahalia váš zadoček do nežnosti. Jemnú sieťovinu zdobí elegantná čipka. Francúzske nohavičky Kombinácia materiálov v prednej aj zadnej časti Zvislé švy v prednej aj zadnej časti Zosilnený bavlnený..

  17.99 €
 • Nohavičky Relax francúzske
  Nohavičky Relax francúzske

  Elegantné vínové nohavičky Relax vo francúzskom strihu. Hebké mikrovlákno v kombinácii s kvetinovou čipkou pre váš zadoček. Francúzske nohavičky Kombinácia materiálov v prednej časti Zadná časť hladká Zvislý šev v zadnej..

  9.09 €© 2020 Najnovšie módne trendy. Štýlová dámska a pánska móda: Kontakt