Informácie o prádle:
Kategória: Nohavičky
Dodavateľ:Lupoline
Cena:19 €

Kvetinová elegancia v podaní klasických nohavičiek Florence vo vyššom strihu. Hladké mikrovlákno v prednej časti dopĺňa čipkovaná aplikácia. Líniu vášho zadočku podčiarkne čipkovaný lem v petrolejovej farbe. Klasické nohavičky Ozdobná guma v páse Kombinácia materiálov v prednej aj zadnej časti Zosilnený bavlnený rozkrok


 • Nohavičky Oh My
  Nohavičky Oh My

  Noblesné klasické nohavičky Oh My vo vyššom strihu. Jemná kvetinová čipka kontrastuje na telovom podklade, v zadnej časti ju dopĺňa pružný tylový lem. Zvýšený pás lemuje ozdobná gumička. Klasické nohavičky Ozdobná guma v..

  15 €
 • Nohavičky Cilla klasické
  Nohavičky Cilla klasické

  Klasické nohavičky Cilla s jednoduchými a pružnými okrajmi. Príjemný úplet sa dokonale prispôsobí vašej postave. Klasické nohavičky Predná aj zadná časť hladké Zosilnený bavlnený rozkrok..

  5 €
 • Nohavičky Abigail bordó
  Nohavičky Abigail bordó

  Klasické nohavičky Abigail z kvetinovej čipky v bordó odtieni. Veľmi pružné a príjemné na tele. Klasické nohavičky Kombinácia materiálov v prednej aj zadnej časti Zosilnený bavlnený rozkrok..

  16 €
 • Zvodné nohavičky Leo
  Zvodné nohavičky Leo

  Zvodné nohavičky Leo v atraktívnom zvieracom dizajne. Klasické nohavičky Kombinácia materiálov v prednej aj zadnej časti Šev do tvaru Y v zadnej časti Zosilnený bavlnený rozkok..

  19 €
 • Nohavičky Gossard Superboost Lace klasické I
  Nohavičky Gossard Superboost Lace klasické I

  Noblesné klasické nohavičky Gossard Superboost Lace I v módnej petrolejovej farbe. Predná strana zdobená čipkou, zadná tvorená jemnou sieťovinou. Klasické nohavičky Kombinácia materiálov v prednej aj zadnej časti Zosilnený..

  26 €© 2020 Najnovšie módne trendy. Štýlová dámska a pánska móda: Kontakt