Informácie o prádle:
Kategória: Nohavičky
Dodavateľ:Lupoline
Cena:19 €

Kvetinová elegancia v podaní klasických nohavičiek Florence vo vyššom strihu. Hladké mikrovlákno v prednej časti dopĺňa čipkovaná aplikácia. Líniu vášho zadočku podčiarkne čipkovaný lem v petrolejovej farbe. Klasické nohavičky Ozdobná guma v páse Kombinácia materiálov v prednej aj zadnej časti Zosilnený bavlnený rozkrok


 • Nohavičky Oh My
  Nohavičky Oh My

  Noblesné klasické nohavičky Oh My vo vyššom strihu. Jemná kvetinová čipka kontrastuje na telovom podklade, v zadnej časti ju dopĺňa pružný tylový lem. Zvýšený pás lemuje ozdobná gumička. Klasické nohavičky Ozdobná guma v..

  14.99 €
 • Nohavičky Venus Black I
  Nohavičky Venus Black I

  Luxusné nohavičky Venus Black I. v klasickom strihu. Jemný tyl sa strieda s ľahkou kvetinovou čipkou. Nastaviteľný ozdobný strappy pás zvýrazní líniu bokov. Klasické nohavičky Kombinácia materiálov v prednej aj zadnej časti..

  14.99 €
 • Nohavičky Cilla klasické
  Nohavičky Cilla klasické

  Klasické nohavičky Cilla s jednoduchými a pružnými okrajmi. Príjemný úplet sa dokonale prispôsobí vašej postave. Klasické nohavičky Predná aj zadná časť hladké Zosilnený bavlnený rozkrok..

  5.49 €
 • Nohavičky Abigail bordó
  Nohavičky Abigail bordó

  Klasické nohavičky Abigail z kvetinovej čipky v bordó odtieni. Veľmi pružné a príjemné na tele. Klasické nohavičky Kombinácia materiálov v prednej aj zadnej časti Zosilnený bavlnený rozkrok..

  15.99 €
 • Nohavičky Amanda fialové
  Nohavičky Amanda fialové

  Klasické nohavičky Amanda z pružného, jemne priehľadného materiálu. Klasické nohavičky Predná aj zadná časť z jemného tylu Zvislý šev v zadnej časti Zosilnený bavlnený rozkrok..

  15.99 €© 2020 Najnovšie módne trendy. Štýlová dámska a pánska móda: Kontakt