Informácie o prádle:
Kategória: Nohavičky
Dodavateľ:Lupoline
Cena:15 €

V jednoduchosti je krása. To platí aj pre klasické nohavičky Georgia. Kombinácia hladkého mikrovlákna a jemného tylu tvorí dokonalú eleganciu. Klasické nohavičky Kombinácia materiálov v prednej aj zadnej časti Zosilnený bavlnený rozkrok


 • Brazilky Claudia
  Brazilky Claudia

  Zmyselne červené brazilky Claudia. Jemný materiál a lichotivý strih si vás okamžite získajú. Brazílske nohavičky Kombinácia materiálov v prednej časti Zadná časť z jemnej sieťoviny Zvislý šev v zadnej časti Zosilnený..

  17 €
 • Nohavičky Amore klasické
  Nohavičky Amore klasické

  Pohodlné nohavičky Amore v klasickom strihu so vzorom nežných srdiečok. Príjemný elastický materiál s lepenými lemami, ktoré sa nepreznačujú cez priliehavé oblečenie. Klasické nohavičky Lepené lemy Predná aj zadná časť..

  8 €
 • Nohavičky Lama Invisible priedušné
  Nohavičky Lama Invisible priedušné

  Nohavičky Lama Invisible klasického strihu z hladkého pružného materiálu, ktorý prechádza v ozdobnú čipku. Vďaka lepeným lemom sa nebudú preznačovať ani cez to najpriliehavejšie oblečenie. Klasické nohavičky Lepené lemy..

  8 €
 • Nohavičky Jolie klasické
  Nohavičky Jolie klasické

  Klasické nohavičky Jolie z jemnej elastickej sieťoviny. Boky zdobia čipkované aplikácie. Klasické nohavičky Kombinácia materiálov v prednej časti Zadná časť z jemnej sieťoviny Zvislý šev v zadnej časti Zosilnený bavlnený..

  17 €
 • Nohavičky Jordana klasické
  Nohavičky Jordana klasické

  Klasické nohavičky Jordana z jemnej čipky a tylu. Klasické nohavičky Kombinácia materiálov v prednej časti Zadná časť z jemného tylu Zosilnený bavlnený rozkrok..

  15 €
 • Nohavičky Freya Awakening klasické
  Nohavičky Freya Awakening klasické

  Kvetinová elegancia v podaní nohavičiek Freya Awakening v klasickom strihu. Hebké mikrovlákno v kombinácii s jemným tylom dopĺňajú drobné vyšívané bodky. Klasické nohavičky Predná časť z jemného tylu Zadná časť z jemného..

  30 €
 • Nohavičky Eden klasické vyššie
  Nohavičky Eden klasické vyššie

  Nohavičky Eden v klasickom vyššom strihu sú vyrobené z jemnej čipky a elastického tylu. V zadnej časti dĺžkovo nastaviteľný strappy pásik. Z kolekcie Forbidden Fruit. Klasické nohavičky Kombinácia materiálov v prednej aj zadnej..

  17 €© 2020 Najnovšie módne trendy. Štýlová dámska a pánska móda: Kontakt