Informácie o prádle:
Kategória: Nohavičky
Dodavateľ:Astratex
Cena:9.09 €

Dámske nohavičky Jolly stelesňujú noblesu a eleganciu. Jemný bodkovaný tyl dopĺňa čipkované zdobenie na bokoch. Francúzske nohavičky Kombinácia materiálov v prednej aj zadnej časti Zosilnený bavlnený rozkrok


 • Nohavičky Kendall francúzske
  Nohavičky Kendall francúzske

  Francúzske nohavičky Kendall z jemnej čipky a hladkého mikrovlákna. Francúzske nohavičky Predná časť čipkovaná Zadná časť hladká Zosilnený bavlnený rozkrok Certifikát kvality a neškodnosti Oeko-Tex® Standard 100..

  9.89 €
 • Nohavičky Exclusive francúzske
  Nohavičky Exclusive francúzske

  Oblečte svoj zadoček do luxusných nohavičiek Exclusive z jemného tylu. Elegantné prevedenie zdobí kvetinová čipka v prednej časti. Francúzske nohavičky Kombinácia materiálov v prednej časti Zadná časť z jemného tylu Zvislý..

  16.99 €
 • Nohavičky Leyla francúzske
  Nohavičky Leyla francúzske

  Francúzske nohavičky Leyla zahalia váš zadoček do nežnosti. Jemnú sieťovinu zdobí elegantná čipka. Francúzske nohavičky Kombinácia materiálov v prednej aj zadnej časti Zvislé švy v prednej aj zadnej časti Zosilnený bavlnený..

  17.99 €
 • Nohavičky Relax francúzske
  Nohavičky Relax francúzske

  Elegantné vínové nohavičky Relax vo francúzskom strihu. Hebké mikrovlákno v kombinácii s kvetinovou čipkou pre váš zadoček. Francúzske nohavičky Kombinácia materiálov v prednej časti Zadná časť hladká Zvislý šev v zadnej..

  9.09 €
 • Nohavičky Brooklyn francúzske
  Nohavičky Brooklyn francúzske

  Francúzske nohavičky Brooklyn v elegantnom dizajne. Výrazná kombinácia hladkého mikrovlákna a jemnej čipky pôsobí mimoriadne príťažlivo. Francúzske nohavičky Kombinácia materiálov v prednej aj zadnej časti Zosilnený bavlnený..

  15.99 €
 • Nohavičky Sabrina francúzske
  Nohavičky Sabrina francúzske

  Hladké francúzske nohavičky Sabrina s lepenými švami sú pod oblečením nepostrehnuteľné. Vyrobené z materiálu extrémne príjemného na dotyk. Francúzske nohavičky Lepené lemy Ploché švy Predná aj zadná časť hladká Zosilnený..

  11.99 €
 • Nohavičky Angie francúzske vyššie
  Nohavičky Angie francúzske vyššie

  Romantické francúzske nohavičky Angie vo vyššom strihu si zamilujete. Kvetinová čipka podrží vaše bruško a zadoček. Na bokoch jemné šnurovanie. Francúzske nohavičky Kombinácia materiálov v prednej aj zadnej časti Zvislý šev v..

  12.99 €© 2020 Najnovšie módne trendy. Štýlová dámska a pánska móda: Kontakt