Informácie o prádle:
Kategória: Nohavičky
Dodavateľ:Rosme
Cena:18 €

Francúzske nohavičky Priscilla v elegantnom dizajne. Hebké mikrovlákno dopĺňa vyšívaný tyl. Nariasený šev v zadnej časti vám vytvorí očarujúce pozadie. Francúzske nohavičky Kombinácia materiálov v prednej časti Zadná časť z jemného tylu Šev do tvaru Y v zadnej časti Zosilnený bavlnený rozkrok


 • Nohavičky Darcey francúzske
  Nohavičky Darcey francúzske

  Francúzske nohavičky Darcey pre kráľovnú noci. Čierna čipka je pretkaná striebornou trblietavou niťou. Francúzske nohavičky Kombinácia materiálov v prednej časti Zadná časť čipkovaná Zosilnený bavlnený rozkrok Certifikát..

  11.99 €
 • Nohavičky Elena Red francúzske
  Nohavičky Elena Red francúzske

  Francúzske nohavičky Elena Red. Jemný pružný lem zvýrazní vaše línie. Francúzske nohavičky Kombinácia materiálov v prednej aj zadnej časti Zosilnený bavlnený rozkrok Certifikát kvality a neškodnosti Oeko-Tex® Standard 100..

  12 €
 • Nohavičky Kendra francúzske
  Nohavičky Kendra francúzske

  Francúzske nohavičky Kendra majú prednú stranu z hladkého mikrovlákna, zadoček zdobí priehľadná čipka. Francúzske nohavičky Predná časť hladká Zadná strana čipkovaná Zosilnený bavlnený rozkrok Certifikát kvality a..

  8 €
 • Nohavičky Billie francúzske
  Nohavičky Billie francúzske

  Francúzske nohavičky Billie z veľmi jemného kvetinového tylu, podšitého hladkým mikrovláknom v telovej farbe. Francúzske nohavičky Predná aj zadná časť hladké Zadná strana čipkovaná Zosilnený bavlnený rozkrok Certifikát..

  6.31 €
 • Nohavičky Florance flower francúzske
  Nohavičky Florance flower francúzske

  Francúzske nohavičky Florence flower dodajú vášmu šatníku šmrnc. Hladké mikrovlákno s kvetinovým vzorom dopĺňa tmavomodrá čipka, ktorá zvýrazní líniu zadočku. Francúzske nohavičky Kombinácia materiálov v prednej časti..

  18.39 €
 • Nohavičky Patricia I francúzske
  Nohavičky Patricia I francúzske

  Francúzske nohavičky Patricia I z hladkého mikrovlákna. Veľmi pohodlné, na tele sa správajú ako druhá koža. Francúzske nohavičky Široká guma v páse Predná aj zadná časť z jemného mikrovlákna Zosilnený bavlnený rozkrok..

  9.59 €© 2020 Najnovšie módne trendy. Štýlová dámska a pánska móda: Kontakt