Informácie o prádle:
Kategória: Boxerky
Dodavateľ:Mundo Único
Cena:23.79 €

Pánske boxerky Cognitivo v klasickom strihu s kratšími nohavičkami. Príjemný materiál zdobí neopozeraný vzor, ktorý vytvára kontrast s výraznou gumou v páse. Pánske boxerky Úplet Široká guma v páse Bez funkčného otvoru v rozkroku Zvislý šev na zadnej časti


 • Pánske boxerky Feeling
  Pánske boxerky Feeling

  Pánske boxerky Feeling z hladkého úpletu s kratšími nohavičkami. Hravý vzor pre mužov s dušou malého chlapca. Pánske boxerky Úplet Široká guma v páse Bez funkčného otvoru v rozkroku Zvislý šev na zadnej časti..

  17.00 €
 • Pánske boxerky Backline
  Pánske boxerky Backline

  Pánske boxerky Backline z hladkého úpletu, v strihu s kratšími nohavičkami. Módne prúžky pre štýlového muža. Pánske boxerky Úplet Široká guma v páse Bez funkčného otvoru v rozkroku Zvislý šev na zadnej časti..

  22 €
 • Pánske boxerky Snehuliaci
  Pánske boxerky Snehuliaci

  Navoďte si vianočnú atmosféru v boxerkách talianskej značky Enrico Coveri. S motívom snehuliakov. Pánske boxerky Úplet Široká guma v páse Bez funkčného otvoru v rozkroku Zadná časť bez švov Balené v darčekovej krabičke...

  8 €
 • Pánske boxerky Roderick
  Pánske boxerky Roderick

  Pánske boxerky Lama Roderick z pohodlného bavlneného úpletu. V jednoduchom prevedení pre moderného muža. Pánske boxerky Úplet V páse prešitá guma Bez funkčného otvoru v rozkroku Zadná časť bez švov..

  8 €
 • 2pack pánskych trenírok Meatfly Balboa A
  2pack pánskych trenírok Meatfly Balboa A

  Výhodné dvojbalenie pánskych boxeriek Balboa A od značky Meatfly. So vzorom ananásov kontrastuje výrazná guma v páse. Pánske boxerky Výhodné balenie Úplet Široká guma v páse Bez funkčného otvoru v rozkroku Zadná časť bez švov..

  19.99 €© 2020 Najnovšie módne trendy. Štýlová dámska a pánska móda: Kontakt