Informácie o prádle:
Kategória: Boxerky
Dodavateľ:Mundo Único
Cena:23.79 €

Pánske boxerky Mundo Unico Rubik z pružného bavlneného úpletu. Perfektne prepracované švy a ergonomický strih pre pohodlie vašich intímnych partií. Pánske boxerky Ploché švy Široká guma v páse Bez funkčného otvoru v rozkroku Zvislý šev na zadnej časti


 • Pánske boxerky Whale
  Pánske boxerky Whale

  Pánske boxerky Mundo Unico Whale z pružného bavlneného úpletu. Perfektne prepracované švy a ergonomický strih pre pohodlie vašich intímnych partií. Pánske boxerky Ploché švy Široká guma v páse Bez funkčného otvoru v rozkroku..

  23.79 €
 • Pánske boxerky Tattoo Worm
  Pánske boxerky Tattoo Worm

  Pánske boxerky Tattoo Worm z príjemného bavlneného úpletu. S kontrastnou gumou v páse. Pánske boxerky Úplet V páse prešitá guma Bez funkčného otvoru v rozkroku Zvislý šev na zadnej časti..

  11.99 €
 • 3 PACK boxeriek Gary
  3 PACK boxeriek Gary

  Trojbalenie pánskych boxeriek Gary v klasickom strihu z pohodlného bavlneného úpletu. S módnymi prúžkami. Pánske boxerky Výhodné balenie Úplet Ploché švy Široká guma v páse Bez funkčného otvoru v rozkroku Balenie obsahuje troje..

  16.99 €
 • 3 PACK boxeriek Denver
  3 PACK boxeriek Denver

  Pánske boxerky z pohodlného bavlneného úpletu. Navyše vo výhodnom balení. Pánske boxerky Výhodné balenie Úplet Široká guma v páse Bez funkčného otvoru v rozkroku Zadná časť bez švov Balenie obsahuje troje boxerky v rôznom..

  17.99 €
 • 3 PACK boxeriek Nevada
  3 PACK boxeriek Nevada

  Trojbalenie pánskych boxeriek z pohodlného bavlneného úpletu. S kontrastnou gumou v páse. Pánske boxerky Výhodné balenie Úplet Široká guma v páse Bez funkčného otvoru v rozkroku Zadná časť bez švov Balenie obsahuje troje boxerky..

  17.99 €© 2020 Najnovšie módne trendy. Štýlová dámska a pánska móda: Kontakt