Informácie o prádle:
Kategória: Pánske plavky
Dodavateľ:GWINNER
Cena:20 €

Pánske plavky s krátkou nohavičkou. Materiál je odolný voči pôsobeniu chlórovanej vody a UV žiareniu V páse všitá komfortná guma v tuneli, na vnútornej strane je prevlečená šnúrka Vpredu je zosilnená časť, podšitá bielou plavkovou látkou Kratšia nohavička Na zadnej strane je zvislý šev Príjemný a rýchloschnúci materiál


 • Pánske plavky Bruno1
  Pánske plavky Bruno1

  Pánske športové plavky značky Winner. Anatomicky strihané! Dokonale priľnú k Vášmu telu a zároveň neobmedzujú v pohybe Materiál je odolný voči pôsobeniu chlórovanej vody a UV žiareniu V páse všitá komfortná guma v tuneli, na..

  20 €
 • Pánske plavky GERONIMO Cyprinus
  Pánske plavky GERONIMO Cyprinus

  Pánske plavky Cyprinus v boxerkovom strihu s nápadným motívom rýb. Sú ušité z príjemného materiálu odolného voči soli – ideálne k moru. V páse praktická sťahovacia šnúrka. Navrhnuté na pobreží bulharských Zlatých Pieskov...

  32 €
 • Pánske plavky LENTIGGINI Noel
  Pánske plavky LENTIGGINI Noel

  Pánske plavky Noel v boxerkovom strihu s mozaikovým vzorom. V páse majú praktickú sťahovaciu šnúrku. Oblasť rozkroku je pre väčšie pohodlie pri nosení podložená priedušným sieťovaným materiálom. Pánske boxerky Rýchloschnúci..

  9 €
 • Pánske plavky LENTIGGINI Richard
  Pánske plavky LENTIGGINI Richard

  Pánske plavky Richard v boxerkovom strihu a jednoduchom dizajne. V páse majú praktickú sťahovaciu šnúrku a na prednej strane imitáciu vrecka so zipsom. Oblasť rozkroku je podložená priedušným sieťovaným materiálom pre väčšie..

  9 €
 • Pánske plavkové šortky DAVID 52 Blue Sky Caicco
  Pánske plavkové šortky DAVID 52 Blue Sky Caicco

  Pohodlné pánske šortky s dlhšou nohavičkou. S abstraktným kvetinovým motívom. Z talianskej kolekcie David 52! Plavky sú vyrobené z kvalitného rýchloschnúceho materiálu (šuštiakoviny) značky Carvico Darwin, ktorý je odolný proti..

  17 €© 2020 Najnovšie módne trendy. Štýlová dámska a pánska móda: Kontakt