Informácie o prádle:
Kategória: Župany a pyžamá
Dodavateľ:Cornette
Cena:26 €

Príjemné pánske pyžamo Marvin z pohodlnej bavlny. Prúžkované tričko s výstrihom do V dopĺňajú jednofarebné nohavice. Pánske pyžamo Úplet Tričko Dlhé nohavice V páse prešitá guma


 • Pánska nočná košeľa Felix
  Pánska nočná košeľa Felix

  Nočná pánska košeľa Felix zo 100 % bavlny. Príjemný úplet a voľný strih vám zaručia vytúžený komfort. Pánska nočná košeľa Úplet..

  25 €
 • Pánske pyžamo Alex krátke
  Pánske pyžamo Alex krátke

  Doprajte si pohodlie aj počas spánku v pánskom pyžame Alex zo 100 % bavlny. Jednoduché tričko v horčicovej farbe dopĺňajú kockované šortky. Pánske pyžamo Úplet Tričko Šortky V páse prešitá guma..

  33 €
 • Pánske pyžamo Marine
  Pánske pyžamo Marine

  Bavlnené pánske pyžamo Marine v jednoduchom dizajne. Tričko s krátkymi rukávmi dopĺňajú kockované šortky. Pánske pyžamo Úplet Tričko Šortky V páse prešitá guma..

  33 €
 • Pánské pyžamo Aperto
  Pánské pyžamo Aperto

  Bavlnené pánske pyžamo Aperto pre vyznávačov klasiky a pohodlia. Jednofarebné tričko s krátkymi rukávmi dopĺňajú dlhé nohavice so vzorovanými prúžkami. Pánske pyžamo Kombinácia materiálov Tričko Dlhé nohavice V páse..

  39 €
 • Pánske pyžamo Kamil
  Pánske pyžamo Kamil

  Príjemné pánske pyžamo Kamil z pohodlnej 100% bavlny. Voľný strih trička aj šortiek pre maximálny komfort počas spánku. Pánske pyžamo Úplet Tričko Šortky Sťahovanie v páse V páse prešitá guma Rázporok bez funkčného otvoru..

  31 €© 2020 Najnovšie módne trendy. Štýlová dámska a pánska móda: Kontakt