Informácie o prádle:
Kategória: Trenky
Dodavateľ:GINO
Cena:9 €

Bavlnené pánske trenírky Ewan pre komfortné nosenie. Klasický strih, moderný materiál. S motívom bodiek. Pánske trenky Úplet V páse prešitá guma Rázporok s funkčným otvorom Zvislý šev na zadnej časti


 • Pánske trenky Andres
  Pánske trenky Andres

  Bavlnené pánske trenírky Andres v klasickom prevedení. Z pohodlného úpletu. Pánske trenky Úplet V páse prešitá guma Rázporok s funkčným otvorom Zvislý šev na zadnej časti..

  9 €
 • Pánske trenky Doran
  Pánske trenky Doran

  Príjemné pánske trenírky Doran zo 100% bavlneného úpletu. So vzorom malých lístkov. Pánske trenky Úplet V páse prešitá guma Rázporok s funkčným otvorom Zvislý šev na zadnej časti..

  9 €
 • Pánske trenky Anchor
  Pánske trenky Anchor

  Doprajte si pohodlie v bavlnených trenírkach Anchor. Klasický strih, moderný materiál. S motívom kotvy. Pánske trenky Úplet V páse prešitá guma Rázporok s funkčným otvorom Zvislý šev na zadnej časti..

  9 €
 • Vianočné trenky Lambs
  Vianočné trenky Lambs

  Klasické pánske trenky Lambs zo 100% bavlny. Vo vianočnom dizajne. Pánske trenky Úplet V páse prešitá guma Rázporok s funkčným otvorom Zadná časť bez švov..

  12 €
 • Pánske trenky David
  Pánske trenky David

  Pre mužov vyznávajúcich klasiku sú tu pánske trenky David. Príjemná bavlna v kombinácii s kockovaným vzorom je ideálnou voľbou na každodenné nosenie. Pánske trenky Úplet V páse prešitá guma Rázporok s funkčným otvorom Zadná..

  12 €
 • 2pack pánskych trenírok Meatfly Jukebox F
  2pack pánskych trenírok Meatfly Jukebox F

  Dvojbalenie pánskych štýlových trenírok Jukebox F z pohodlnej bavlny. V príjemnom kockovanom dizajne. Pánske trenky Výhodné balenie Tkanina V páse prešitá guma Rázporok s funkčným otvorom Americký strih – dva zvislé švy na..

  20 €© 2020 Najnovšie módne trendy. Štýlová dámska a pánska móda: Kontakt