Informácie o prádle:
Kategória: Pančuchový tovar a legíny
Dodavateľ:Gabriella
Cena:5.09 €

Exkluzívne jemné pančuchové nohavice s elegantnou čipkou. Dvojito pletená priadza výrazne zvyšuje životnosť pančúch a navyše je veľmi príjemná Ozdobný čipkovaný sed (imitácia nohavičiek) Ploché švy, širší komfortný pás Bez značenej päty, neviditeľná výstuha prstov 15 DEN


 • Pančuchové nohavice Supreme 40 DEN
  Pančuchové nohavice Supreme 40 DEN

  Exkluzívne jemné pančuchové nohavice s elegantnou čipkou. Dvojito pletená priadza výrazne zvyšuje trvanlivosť pančúch a navyše je veľmi príjemná Ozdobný čipkovaný sed (imitácia nohavičiek) Ploché švy, širší komfortný..

  5.89 €
 • Sieťované pančucháče Kabarette 230
  Sieťované pančucháče Kabarette 230

  Jemne sieťované pančuchové nohavice bez zosilneného sedu a špičky. Hodí sa pre elegantný aj zvodný outfit. Sieťované pančuchové nohavice Elastický nesťahujúci pás Bez zosilneného sedu Bavlnený rozkrok Bez zosilnenej špičky a..

  6.29 €
 • Pančuchové nohavica Lopez
  Pančuchové nohavica Lopez

  Jedinečné pančuchové nohavice Lopez s imitáciou nadkoleniek, podväzkového upínania a zdobenou nohavičkovou časťou. Šarmantný doplnok pre každodenné nosenie aj chvíľky zvádzania. Dámske pančuchové nohavice Ploché švy..

  9.49 €
 • Sieťované pančuchové nohavice Brigitte 05
  Sieťované pančuchové nohavice Brigitte 05

  Sieťované pančuchové nohavice. S veľkými okami! Vyššia životnosť a pohodlnejšie nosenie vďaka dvakrát oplietanému vláknu LYCRA (polyamidovým vláknom) Materiál má nemeckú certifikáciu Oeko-Tex® Standard 100 Pančuchové..

  6.29 €
 • Pančuchové nohavice Emma
  Pančuchové nohavice Emma

  Pančuchové nohavice Emma s netradičným vzorom oblečú Vaše nohy do roztopašných prúžkov. Doplnok pre outfit, ktorý zaujme pozornosť. Vzorované pančuchové nohavice Ploché švy Elastický neškrtiaci pás Nohavičková časť typu..

  7.09 €© 2020 Najnovšie módne trendy. Štýlová dámska a pánska móda: Kontakt