Informácie o prádle:
Kategória: Nočná bielizeň
Dodavateľ:Vypredaj-Zlavy
Cena:11.13 €

Ľahkosť, elegancia a čistá bavlna - to sú prednosti týchto pyžamových nohavíc! Celé s potlačou pierok. Elastický opasok s kontrastnou mašličkou.


 • Tričko, dlhé rukávy biela 34-36
  Tričko, dlhé rukávy biela 34-36

  Pyžamové tričko s dlhými rukávmi stačí doplniť spodným dielom a pyžamo snov je tu! S očarujúcou potlačou pierok. Z bavlneného džerseja príjemného na nosenie. Tričko so stredovou potlačou pierok a dlhými rukávmi. Okrúhly..

  8.58 €
 • Pyžamové nohavice s kvetinovou potlačou bridlicová 34-36
  Pyžamové nohavice s kvetinovou potlačou bridlicová 34-36

  Absolútny komfort 100% bavlny a romantiky jemných kvietkov, perfektné! Pyžamové nohavice s kvetinovou potlačou na spodnej časti (vpredu aj vzadu). Celopružný pas s kontrastnou mašličkou. Rovný strih nohavíc. Materiál džersej 100%..

  7.54 €
 • Pyžamový top s polačou kvetín biela 46-48
  Pyžamový top s polačou kvetín biela 46-48

  Oceňujeme komfort bavlneného džerseja, z ktorého je zhotovený pyžamový top so stredovou potlačou kvetín. Z jemného materiálu. Vpredu na boku stredová potlač. Výstrih do "V" s vlnkovanou čipkou a saténovou mašličkou...

  7.32 €
 • Pyžamové šortky s potlačou kosoštvorcov potlač grafity 34-36
  Pyžamové šortky s potlačou kosoštvorcov potlač grafity 34-36

  Pyžamové šortky s grafickým dizajnom kosoštvorcov sú priamo stvorené pre Vaše pohodlie a sladký spánok. Vzor kosoštvorcov. Rovné nohavice. Celopružný pás s kontrastnou mašľou. Tkanina s väzbou osnovy a útku...

  5.78 €
 • Saténový top s čipkou bordó 46-48
  Saténový top s čipkou bordó 46-48

  Nenahraditeľný kúsok tejto sezóny! Saténový top s dotykom čipky je skvelý cez deň i v noci. Zo vzdušného, hebkého saténu. Výstrih do "V" s jemnou čipkou a saténovou mašličkou. Prsné záševky. Rovný spodný lem. Úzke, vzadu..

  8.4 €
 • Pyžamo s nohavicami, Buffalo čierna s potlačou 32-34
  Pyžamo s nohavicami, Buffalo čierna s potlačou 32-34

  Tričko s dlhými rukávmi a módnou potlačou na prednej strane. Skvelé rebrové lemy v okrúhlom výstrihu a na rukávoch. Dlhé nohavice s úžasnou celoplošnou potlačou. Hlbši sed. Elastický pás v kontrastnej farbe. Švové vrecká a..

  30 €© 2020 Najnovšie módne trendy. Štýlová dámska a pánska móda: Kontakt