Informácie o prádle:
Kategória: Pančuchový tovar a legíny
Dodavateľ:Gabriella
Cena:2.79 €

Jemne sieťované ponožky Kabarette v univerzálnej veľkosti, bez zosilnenej špičky. Elegantný doplnok pre Váš outfit. Dámske ponožky Bez zosilnenej špičky a päty Pohodlný neškrtiaci lem Lycra dvakrát opletená polyamidovým vláknom


 • Dámske bezšvové legíny Leggings 1
  Dámske bezšvové legíny Leggings 1

  Bezšvové legíny so širokým pružným lemom v páse. Nenahraditeľné k dlhšej tunike aj vypasovanému saku alebo šatám. Dámske legíny Bezšvové prevedenie Široký elastický pás Dámska bielizeň > Pančuchový tovar a legíny |..

  12.99 €
 • Samodržiace pančuchy Calze 20 DEN
  Samodržiace pančuchy Calze 20 DEN

  Samodržiace pančuchy Calze s elegantným čipkovaným lemom. Skvele držia na mieste vďaka dvom silikónovým prúžkom na vnútornej strane lemu. Ľahko zvýraznený zadný šev vám opticky predĺži nohy. Samodržiace pančuchy Imitácia..

  9.89 €
 • Sieťované samodržiace pančuchy Emotion Rete 20 DEN
  Sieťované samodržiace pančuchy Emotion Rete 20 DEN

  Zmyselné samodržiace pančuchy Emotion Rete so silikónovým čipkovaným lemom. Pre váš príjemný pocit ženskosti. Samodržiace pančuchy Bez zosilnenej špičky a päty Silikónový prúžok na vnútornej strane lemu Sila 20 DEN..

  9.89 €
 • Pančuchové nohavice Polly 20 DEN
  Pančuchové nohavice Polly 20 DEN

  Zmyselné a elegantné. Dámske pančuchové nohavice Polly s drobnými bodkami a imitáciou mašličiek. Vzorované pančuchové nohavice Elastický nesťahujúci pás Zosilnený rozkrok Zosilnená špička Sila 20 DEN Certifikát kvality a..

  6.29 €
 • Vzorované pančuchové nohavice Panther 40 DEN
  Vzorované pančuchové nohavice Panther 40 DEN

  Dámske pančuchové nohavice Panther oblečú vaše nohy do zvodného zvieracieho vzoru. Z pružného materiálu, ktorý sa nádherne prispôsobí postave. Vzorované pančuchové nohavice Elastický nesťahujúci pás Zosilnený rozkrok Lycra..

  9.09 €© 2020 Najnovšie módne trendy. Štýlová dámska a pánska móda: Kontakt