Informácie o prádle:
Kategória: Trenky
Dodavateľ:Cornette
Cena:9 €

Klasické pánske trenky Cornette Comfort zo 100% bavlny. V tradičnom kockovanom dizajne. Pánske trenky Úplet V páse prešitá guma Rázporok s funkčným otvorom Zadná časť bez švov Certifikát kvality a neškodnosti Oeko-Tex® Standard 100


 • Bavlnené trenky Melange
  Bavlnené trenky Melange

  Bavlnené trenky Melange vo voľnom strihu. Vyrobené v Nemecku. Pánske trenky Tkanina V páse prešitá guma Rázporok s funkčným otvorom Americký strih – dva zvislé švy na zadnej časti..

  14 €
 • Pánske trenky Boris
  Pánske trenky Boris

  Pohodlné pánske trenírky Boris zo 100% bavlny pre milovníkov klasického kockovaného vzoru. Pánske trenky Úplet V páse prešitá guma Rázporok s funkčným otvorom Zadná časť bez švov Certifikát kvality a neškodnosti Oeko-Tex®..

  10 €
 • Trenky Cornette Comfort
  Trenky Cornette Comfort

  Klasické pánske trenky Cornette Comfort zo 100% bavlny. V tradičnom kockovanom dizajne. Pánske trenky Úplet V páse prešitá guma Rázporok s funkčným otvorom Zadná časť bez švov Certifikát kvality a neškodnosti Oeko-Tex® Standard..

  9 €
 • Pánske trenky Ewan
  Pánske trenky Ewan

  Bavlnené pánske trenírky Ewan pre komfortné nosenie. Klasický strih, moderný materiál. S motívom bodiek. Pánske trenky Úplet V páse prešitá guma Rázporok s funkčným otvorom Zvislý šev na zadnej časti..

  9 €
 • Pánske trenky Arlo
  Pánske trenky Arlo

  Bavlnené pánske trenírky Ario. S módnymi pruhmi. Pánske trenky Úplet V páse prešitá guma Rázporok s funkčným otvorom Zvislý šev na zadnej časti..

  9 €© 2020 Najnovšie módne trendy. Štýlová dámska a pánska móda: Kontakt