Informácie o prádle:
Kategória: Nohavičky
Dodavateľ:Anais
Cena:18 €

Červená farba a čipka si skvele rozumejú. Dôkazom sú nohavičky Aprilla, ktoré vďaka zvislému švu vytvarujú zvodný zadoček. Klasické nohavičky Zadná časť čipkovaná Zvislý šev v prednej aj zadnej časti Bez zosilneného rozkroku


 • Nohavičky Vestia klasické
  Nohavičky Vestia klasické

  Užite si pohodlie v podobe nohavičiek Vestia. Majú komfortný klasický strih a boky zdobia elegantné čipkované aplikácie. Klasické nohavičky Kombinácia materiálov v prednej časti Zadná časť hladká Zosilnený bavlnený rozkrok..

  15 €
 • Nohavičky Vestia Black klasické
  Nohavičky Vestia Black klasické

  Užite si pohodlie v podobe nohavičiek Vestia. Majú komfortný klasický strih a boky zdobia elegantné čipkované vsadky. Klasické nohavičky Kombinácia materiálov v prednej časti Zadná časť hladká Zosilnený bavlnený rozkrok..

  14 €
 • Nohavičky Manche klasické
  Nohavičky Manche klasické

  Klasické nohavičky zdobené lesklou čipkou. Nohavičky sú z jemného mikrovlákna a čipky, ktorá má lesklý kvetinový motív Zadná strana s čipkovanými lemami V páse mäkká bielizňová gumička Lemy nohavičiek v prednej aj zadnej..

  13 €
 • Nohavičky Fern klasické
  Nohavičky Fern klasické

  Elegantné nohavičky v klasickom strihu z obľúbenej kolekcie Fern. Oblasť lona zdobí decentná čipka, ktorú na bokoch strieda jemná sieťovina. Zadná strana nohavičiek je z hladkého saténového mikrovlákna. Obohaťte svoj bielizník..

  6 €
 • Nohavičky Extra Boom Push-Up
  Nohavičky Extra Boom Push-Up

  Unikátne nohavičky s Push-Up výstužou z ľahkej peny, ktorá nadvihne a zaoblí pozadie. Či už si ich vezmete pod džínsy alebo šaty, s nohavičkami Extra Boom bude Váš zadoček vždy niečo extra. Push-Up nohavičky Predná aj zadná..

  21 €
 • Nohavičky tehotenské nízke
  Nohavičky tehotenské nízke

  Pohodlné materské nohavičky zo 100% bavlny. So zníženým pásom, ktorý poskytne dostatok priestoru Vášmu rastúcemu brušku. Tehotenské nohavičky Predná časť nižšia Predná aj zadná časť hladké Zosilnený bavlnený rozkrok..

  6 €
 • Nohavičky tehotenské vysoké
  Nohavičky tehotenské vysoké

  Pohodlné materské nohavičky zo 100% bavlny. So zvýšeným pásom, ktorý jemne obopne Vaše rastúce bruško. Tehotenské nohavičky Predná aj zadná časť hladké Zosilnený bavlnený rozkrok..

  8 €© 2020 Najnovšie módne trendy. Štýlová dámska a pánska móda: Kontakt